Motor tamiri bakımı onarımı :

Arızanın durumuna göre öncelikle arıza tespiti yapıldıktan sonra gerek iş makinası üzerinde,gerek motor atölyeye geldikten sonra iş makinanızın motoruna her türlü tamir bakım ve onarım hizmetleri verebilmekteyiz.

Şanzıman :

İş makınanızın şanzımanına öncelikle arıza tespiti yapılmak kaydıyla her türlü tamir,bakım ve onarım hizmetleri verebilmekteyiz.

Hidrolik :

Her türlü pompa, valf, hidromotor, yağ kaçaklarının giderilmesi vs gibi hidrolik akış gücünden yararlanan tüm makinalar ve yardımcı donanımlarının tamirini,bakımını ve onarımını yapabilmekteyiz.

Her türlü elektrik işleri :

İş makinanızın beyni başta olmak üzere elektriksel donanımı kapsayan her türlü konuda hizmet verebilmekteyiz.

Bilgisayar destekli :

İş makinanızın beynine yardımcı ekipmanlar ve programlar ile bilgisayar bağlamak suretiyle gelişmekte olan teknolojiyi de yanımıza alarak teknolojik ortamda da arıza tespitinizi yapabilmekte ve ortaya çıkan sonuçlar neticesinde gerekli ve istenen ölçüde hizmet verebilmekteyiz.

Dış servis :

İletişim bölümümüzde yazan numaralarımız ,e-mail adreslerimiz veya adresimiz vasıtasıyla bize ulaştığınız takdirde istediğiniz ölçü ve kalitede şehirler arası,şehir içi servis hizmeti ve yedek parça hizmeti verebilmekteyiz.

loading
×