Biz Kimiz?

Firmamız, İş Makinaları Sektöründeki  10 yılı aşkın tecrübemizle Volvo  İş Makinesi  sahibi müşterilerimize en hızlı ve kaliteli tamir-bakım servisi sunmak için kurulmuştur.

Günümüz teknolojik gelişmeleri doğrultusunda  çok hızlı  gelişen ve değişen   İş makinalarının uzun yıllar boyunca  verimli  ve ekonomik kullanılmaya devam etmesinin doğru ve yerinde yedek parça kullanımıyla mümkün olduğunun bilinciyle hareket eden  firmamız ,siz değerli müşterilerine  kaliteli yedek parçayı  en  ekonomik  fiyatlarla ve mümkün olduğunca stoktan  sunmaktan  mutluluk duyacaktır.

Neler Yapıyoruz?

Firmamız Volvo İş Makinaları için orijinal  yedek parça desteği verdiği gibi , orijinal kalitede aftermarket ve OEM olarak tabir edilen ürünler de sunmaktadır

Öncelikle güvenilir olmak ilkesiyle  çalışan firmamız  , uygun fiyat ve zamanında teslimat ile müşteri beklentilerini  karşılamak amacındadır.

Makinanız için en uygun yedek parçayı en uygun fiyatla temin edebilen  tecrübeli  ekibimiz, Sürekli gelişen İş Makinaları  teknolojisini yakından takip ederek,   talep halinde servis desteği de  vermektedir.

loading
×